Vekil Özşavlı Şanlıurfa’daki Müdürlükleri Ziyaret Etmeye Devam Ediyor « Urfa Express Haberin Güncel Adresi

SON DAKİKA

Vekil Özşavlı Şanlıurfa’daki Müdürlükleri Ziyaret Etmeye Devam Ediyor

Bu haber 04 Ağustos 2019 - 15:06 'de eklendi ve 39 kez okundu kez görüntülendi.

Akparti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı Güneydoğu Belediyeler Birliği Programı dolayısıyla Şanlıurfa da adeta kamp kurdu.

Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı Program sonrası Şanlıurfada bulunan bir çok müdürlükleri ziyaret edip bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerinden dolayı memnun kalan Şanlıurfa Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şanlıurfa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü açıklamalarında Milletvekilimiz Sayın Halil Özşavlı’nın bizleri ziyaret etmesi bizleri onure etmiştir bu davranışından ötürü Sayın milletvekilimize teşekkü ederiz dediler.

Özşavlı Açıklamasında: Bizler Milletvekili olarak sizleri temsilen Gazi Millet Meclisinde bulunuyoruz sizlerle istişare edip Güzide memleketimizin sorunlarını yerinde inceleyip gerekli mercilere aktarmaktır. Bu vesile ile Başta Şanlıurfa Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından restorasyon çalışması yapılarak ibadete açılan Pazar Camii’ni Şanlıurfa Valimiz Sn Abdullah Erin ile birlikte ziyaret ettik. İbadete açılan tarihi Pazar Camii’sinin restorasyonunda destek ve katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.

Ayrıca Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız adına Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan İsmail Yapıcıer’i ziyaret ederek yeni görevinin hayırlara vesile olmasını diledik. Şanlıurfa’da eğitim sorunlarını ortadan kaldırmak için İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze gereken desteği vermeye her zaman hazırız dedi.

Ayrıca Şanlıurfa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici Bey’i ziyaret ederek İl Müdürlüğümüzün çalışmaları hakkında bilgi aldık, görüş alışverişinde bulunduk Müdürümüz Hasan Bilici beyefendiye de çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.